fbpx

10 הרגלים של מוזיקאים מצליחים

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

כל המוזיקאים, במיוחד כאשר הם בתחילת דרכם, תוהים באיזה נתיב קריירה כדאי להם לבחור ואיך הם יכולים לשלוט בהשגת היעדים שלהם. בעוד שכיום אין שום שיטה מוכחת לשליטה בהשגת היעדים בקריירה, אפשר לזהות את התכונות המשותפות לאלו שנהנים מחיים מוזיקאלים ומקריירה מצליחה. התכונות המשותפות מוצגות כאן ב- 10 הרגלים של מוזיקאים מצליחים.

  1. דע את עצמך

להיות מוזקאי מצליח ושונה מתחיל בכם. הידיעה והיכולת לבטא מדוע אתם אוהבים מוזיקה ומדוע אתם רוצים שהיא תהיה חלק מחייכם ומחיי המאזינים שלכם, הם הצעדים הראשונים לשכנע את העולם שאתם פה כדי להשאר. חשוב להבין איפה אתם ממקמים את עצמכם בעולם המוזיקה ולדעת מה אתם עוד צריכים ללמוד. אם תעמידו לעצמכם סטנדרטים גבוהים יותר מאחרים, תהיו מוכנים כמעט לכל דבר.

  1. תהיו אומנים

יש הרבה מוזיקאים, אבל מעט מאוד אמנים אמיתיים. אמנים אמיתיים יודעים לחדש ולהתחדש באופן קבוע ולהם יהיה קהל נאמן שמבין זאת. החליטו מה עליכם לעשות כדי לקרוא לעצמכם בכנות אמן / אמנית. שאלו וחקרו את האנשים שאתם מחשיבים כאמנים גדולים ולמדו מהם. תכניסו את עצמכם לראש שלהם ותראו את העולם אחרת.

  1. לעולם אל תפסיקו ללמוד

אמנים לא מפסיקים לספוג ידע ורעיונות שמעשירים את עולמם. קראו, הקשיבו וצפו בתכנים שסובבים את עולם המוזיקה וההצלחה. שאלו שאלות באופן קבוע והקיפו עצמכם באנשים מעניינים ומאתגרים. לכו להרצאות וסדנאות ועשו אימונים אישיים. שמרו על צניעות אינטלקטואלית ואל תזלזלו במקורות ידע שונים ממה שאתם מכירים. אנשים שלומדים כל הזמן תמיד נמצאים במגמת צמיחה.

  1. לטשו את ההופעה שלכם

אל תפחדו להשוות את הביצועים שלכם לאידיאל שלכם. היו נחושים להשתפר כל יום יותר. בקשו מחברים ומאנשי מקצוע דעות כנות. הקשיבו וצפו במוזקאים שאתם הכי מעריכים וחפשו נקודות שיפור עבורכם. בקשו לנגן ולהפגש עם הנגנים, המיפיקים והמבצעים הכי טובים שאתם מכירים. אל תפסיקו להראות את המסירות שלכם לעולם הזה.

  1. רכשו חברים

קריירה מוזיקלית היא מאתגרת במיוחד כאשר עושים אותה לבד. כדאי שיהיו לכם הרבה חברים, קולגות, מנטורים ואנשים מתעשיית המוזיקה. סביר להניח שרבים מהם יהיו אלה שיפתח עבורכם דלתות והזדמנויות או ישתפו אתכם ברעיונות שישנו את מסלול חייכם. צרו לכם משפחה מוזיקלית גדולה.

  1. דמיינו

שמרו על ראש פתוח ועל האפרויות הרבות שעולם המוזיקה מאפשר לכם. דמיינו מצאויות בהן אתם פורצים את כל גבוליתכם וגבולות התעשייה.

  1. אל תשאלו מה התעשייה יכולה לעשות עבורכם…

כל מי שעובד בענף האמנויות מתמודד עם אתגרים אדירים על בסיס יומיומי. הדבר הטוב ביותר שמוזיקאי יכול לעשות עבור התעשייה הוא  להציע פתרונות ולא להציג בעיות. אנשים מעריכים רעיונות חדשניים, יצירתיים ומקלים.

  1. הנהיגו באמצעות דוגמה אישית

הרעיונות האידיאלים של אמן הם לעיתים קרובות מעבר להבנתם של הסובבים אותם. ככלל, הדרך היעילה ביותר להתבלט בשטח מעל השאר היא לחיות את החיים שאתם מאמינים בהם. השראה והשפעה על אחרים באמצעות העבודה היחודית שלכם והאישיות המיוחדת שלכם יזמנו לכם את כל ההזדמנויות שחלמם עליהם.

  1. החזירו לקהילה

זה אף פעם לא מוקדם להתחיל לחלוק את החוויה, הידע וההשראה שלכם עם מי שמוכן להפוך למאזינים. כאמן וכמוזיקאי תמיד יש לכם מה לשתף, כך תתפסו כנדיבים ומתחשבים וזה פועל לטובתכם הגבוהה תמיד. צרו פודקאסטים, תכניות יוטיוב, אתרי תוכן ושיחה עם העולם. תעדו את התהליכים שלכם.

  1. השארו במסלול

כיבוד הסיבות הראשוניות שלכם להפוך למוזיקאים  תגביר את המחויבות שלכם לאומנות שלכם . דאגו להזכיר לעצמכם הרבה למה אתם עושים את מה שאתם עושים, וכיצד האומנות שלכם משפיעה עליכם ועל האנשים שבאים עם האומנות שלכם במגע. הסירו את מסיחי הדעת ושודדי הזמן והאנרגיה.

10 הרגלים של מוזיקאים מצליחים הם חלק מסדנא של דוד פינקל.

לעמוד הבית

עשוי לעניין אותך...

מחשבה

 “זה שיש לך מחשבה, לא אומר שאתה צריך להאמין לה” ** אתם חייבים ללמוד את הטכניקה הזו שעזרה לי להחליט האם להאמין

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן